У Києві з лютого вводять перепустки нового формату для пересування містом у комендантську годину
З 1 лютого в Києві запроваджуються пропуски нового формату на авто для пересування містом під час комендантської години (діє з 23:00 до 5 ранку).
Замінити перепустку на нову можна з 1 по 15 лютого в комендатурі Києва.
"Ми оновлюємо систему, щоб перепустками на транспортні засоби користувалися лише особи, які належать до підрозділів сектору безпеки та оборони України, критичної інфраструктури міста та органів державної влади.
Жителям та гостям міста Києва наполегливо рекомендуємо дотримуватись правил комендантської години, які доводяться через комунальні ЗМІ, оголошення в громадському транспорті та сполучення на дошках оголошень", - заявив комендант Києва, генерал-майор Віктор Плахтій.

Заступник головного редактора
Координує роботу редакції та відповідає за оперативність і точність публікацій. Має багаторічний досвід у провідних українських виданнях.
Коментарі:
comments powered by Disqus