США планують розгорнути ядерні бомбардувальники B-52 на півночі Австралії, - Reuters

553     0
США планують розгорнути ядерні бомбардувальники B-52 на півночі Австралії, - Reuters
США планують розгорнути ядерні бомбардувальники B-52 на півночі Австралії, - Reuters

Сполучені Штати планують розгорнути до шести ядерних бомбардувальників B-52 на авіабазі в північній Австралії.

Про це Reuters повідомило джерело, знайоме з цим питанням.

Спеціальні об’єкти для бомбардувальників будуть створені на віддаленій базі ВПС Австралії Тіндал, приблизно за 300 км (190 миль) на південь від Дарвіна, столиці Північної території Австралії.

Прем’єр-міністр Австралії Ентоні Албанезе заявив, що його країна "час від часу" вступає в оборонні союзи зі Сполученими Штатами.

"Звичайно, є візити в Австралію, в тому числі в Дарвін, де американські морські піхотинці, звісно, дислокуються там на ротаційній основі", - сказав він.

Північна територія Австралії вже часто є місцем військової співпраці зі Сполученими Штатами. Тисячі морських піхотинців США щороку чергують територію для тренувань і спільних навчань, розпочатих за президента Барака Обами.

Роман Данилів

Роман Данилів

Головний редактор

Очолює редакцію та визначає редакційну політику. Понад 18 років у журналістиці, спеціалізується на темах влади та суспільних трансформацій в Україні.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus