Астраханський "степназ" погрожує українській армії автоматами без набоїв

424     0
Астраханський "степназ" погрожує українській армії автоматами без набоїв
Астраханський "степназ" погрожує українській армії автоматами без набоїв

У мережі з’явилось відео, яке записали військові РФ з Астрахані. Вони звернулись до української армії та спробували їх залякати виглядом астраханського "степназу", як вони самі себе назвали.

Але цей відеоролик викликав лише бурхливий сміх українців.

Відео опублікували українські Telegram-спільноти, очевидно, що записане воно було військовими армії росії, ймовірно це спецпідрозділ особливого призначення.

Так, на відео можна помітити вмотивованих російських військових, які називають себе "астраханським степназом". Вони записали відеозвернення до українців, у якому намагались налякати наших хоробрих воїнів чи то своїм виглядом, чи то бездумною "відвагою", адже на відео можна помітити, що солдати взяли в руки зброю, але не взяли магазини з набоями.

Доволі іронічно та комічно звучить фраза "Ми вже їдемо, готуйтесь", яку промовив "головний степназівець" пересмикнувши порожній затвор на зброї без рожку.

Остап Мазуркевич

Остап Мазуркевич

Кореспондент

Висвітлює резонансні події та готує оперативні матеріали. Стежить за ключовими процесами в суспільному і політичному житті країни.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus