У Києві через негоду авто провалилося під асфальт, а станція метро "Академмістечко" пішла під воду

400     0
У Києві через негоду авто провалилося під асфальт, а станція метро "Академмістечко" пішла під воду
У Києві через негоду авто провалилося під асфальт, а станція метро "Академмістечко" пішла під воду

У неділю, 18 вересня, Київ накрила негода.

Через сильні дощі станція метро "Академмістечко" пішла під воду, а в районі вулиць Набережно-Хрещатицької та Набережно-Лугової авто провалилося під асфальт.

На місце НП прибула поліція, рух дорогою було ускладнено, передає "ТСН". У місцевих Telegram-каналах писали, що ніхто з людей не постраждав.

"Водіїв закликають бути особливо обережними на цій ділянці дороги, що веде на Поділ – через ремонтні роботи вона уся перекопана", – сказано в повідомленні.

У Києві через негоду авто провалилося під асфальт, а станція метро ’’Академмістечко’’ пішла під воду. Фото та відео  qhiukiqrihuzrz

Крім того, через сильні пориви вітру у столиці продовжили падати дерева. У ряді випадків вони падали на припарковані машини, такі інциденти зафіксовано на Харківському шосе та Дарницькій площі.

У Києві через негоду авто провалилося під асфальт, а станція метро ’’Академмістечко’’ пішла під воду. Фото та відео

У Києві через негоду авто провалилося під асфальт, а станція метро ’’Академмістечко’’ пішла під воду. Фото та відео

У Києві через негоду авто провалилося під асфальт, а станція метро ’’Академмістечко’’ пішла під воду. Фото та відео

У Києві через негоду авто провалилося під асфальт, а станція метро ’’Академмістечко’’ пішла під воду. Фото та відео

Також повідомлялося про те, що на Київщині через несприятливі погодні умови сталося аварійне вимикання світла.

Роман Данилів

Роман Данилів

Головний редактор

Очолює редакцію та визначає редакційну політику. Понад 18 років у журналістиці, спеціалізується на темах влади та суспільних трансформацій в Україні.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus