Влада Києва вирішила створити муніципальний банк на основі неплатоспроможного "Банку Січ"

273     0
Влада Києва вирішила створити муніципальний банк на основі неплатоспроможного "Банку Січ"
Влада Києва вирішила створити муніципальний банк на основі неплатоспроможного "Банку Січ"

Київська міська влада хоче створити Муніципальний банк Києва і подає заявку на участь у відкритому конкурсі на придбання неплатоспроможного банку АТ "Банк Січ".

Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

"Місто інвестує в банк для створення на його базі Муніципального банку Києва - для подальшого перетворення його на універсальний фінансовий інструмент міста", - заявив він.

 qhiukiqrihuzrz

Юлія Журба

Юлія Журба

Редактор-аналітик

Спеціалізується на поглибленому аналізі подій та їхніх наслідків. Має досвід співпраці з міжнародними медіапартнерами та експертними організаціями.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus