Влада Києва вирішила створити муніципальний банк на основі неплатоспроможного "Банку Січ"
05 вересня 2022 р., 19:34
273
0
Київська міська влада хоче створити Муніципальний банк Києва і подає заявку на участь у відкритому конкурсі на придбання неплатоспроможного банку АТ "Банк Січ".
Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.
"Місто інвестує в банк для створення на його базі Муніципального банку Києва - для подальшого перетворення його на універсальний фінансовий інструмент міста", - заявив він.

Редактор-аналітик
Спеціалізується на поглибленому аналізі подій та їхніх наслідків. Має досвід співпраці з міжнародними медіапартнерами та експертними організаціями.
Коментарі:
comments powered by Disqus
06.06.2026, 21:18 • Головне
06.06.2026, 21:09 • Головне
06.06.2026, 21:03 • Корупція
06.06.2026, 20:57 • Головне
06.06.2026, 20:51 • Війна
06.06.2026, 20:45 • Війна
06.06.2026, 20:36 • Головне
06.06.2026, 20:21 • Бізнес
06.06.2026, 20:18 • Війна
06.06.2026, 20:12 • Головне
06.06.2026, 20:09 • Головне
06.06.2026, 20:00 • Головне
06.06.2026, 19:51 • Війна
06.06.2026, 19:42 • Головне
06.06.2026, 19:33 • Корупція
06.06.2026, 19:27 • Головне
06.06.2026, 19:18 • Головне
06.06.2026, 19:12 • Головне
06.06.2026, 18:57 • Війна
06.06.2026, 18:51 • Головне
06.06.2026, 18:27 • Головне
06.06.2026, 18:18 • Головне
06.06.2026, 18:09 • Конфлікти
06.06.2026, 18:00 • Війна