На Київщині чоловік в річці Поть “наловив” риби на понад 190 тисяч гривень штрафу
Інспектори Київського рибоохоронного патруля зафіксовано грубе порушення правил рибальства в районі села Потіївка Білоцерківського району Київської області. Браконьєр за допомогою сіток довжиною 240 метрів наловив понад 40 кг риби.
Про це йдеться в повідомленні Київського рибоохоронного патруля.
“На р.Поть громадянин здійснював вилов риби за допомогою трьох сіток загальною довжиною 240 метрів. У такий незаконний спосіб добув 44 кг водних біоресурсів: короп – 37 шт., судак – 1 шт. та 16 шт. раків”, – йдеться в повідомленні.
Як повідомили в патрулі, нанесені збитки відповідно до такс становлять 194 021 гривень. На порушника оформлено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Крім того, на місце події викликали слідчо-оперативну групу Нацполіції та вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним промислом).
Київський рибоохоронний патруль нагадує, що у разі завдання істотної шкоди рибним запасам може відкриватися кримінальне провадження за ст. 249 ККУ, яке передбачає накладання штрафу від 17 000 до 51 000 гривень або обмеження волі на строк до 3 років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого. Ті самі діяння, якщо вони вчинені із застосуванням вибухових, отруйних речовин, електроструму або іншим способом масового знищення риби, звірів чи інших видів тваринного світу або особою, раніше судимою за кримінальне правопорушення, передбачене цією статтею, – караються штрафом від 51 000 до 85 000 гривень або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на той самий строк.

Заступник головного редактора
Координує роботу редакції та відповідає за оперативність і точність публікацій. Має багаторічний досвід у провідних українських виданнях.
Коментарі:
comments powered by Disqus