У центрі Києва відкрилася виставка просто неба "Зруйнована Київщина"
У Києві відкрилася художня виставка картин, на якій зображено руйнування, які завдали інфраструктурі Київської області російські окупанти. Вона знаходиться на Михайлівській площі.
Про це повідомили в соціальних мережах. Відвідати виставку просто неба може будь-хто.
"На Михайлівській площі відбувається виставка картин зруйнованої Київщини", – йдеться в повідомленні.
На опублікованих знімках, можна, що художники зобразили різні локації регіону. Серед іншого, тут зображено Гостомель, цвинтар автомобілів у Бучанському районі та інші локації.




Спеціальний кореспондент
Готує аналітичні матеріали та розслідування. Працює з відкритими джерелами, реєстрами та верифікованими джерелами інформації.
Коментарі:
comments powered by Disqus
06.06.2026, 21:54 • Головне
06.06.2026, 21:51 • Головне
06.06.2026, 21:42 • Війна
06.06.2026, 21:39 • Головне
06.06.2026, 21:33 • Війна
06.06.2026, 21:27 • Корупція
06.06.2026, 21:18 • Головне
06.06.2026, 21:09 • Головне
06.06.2026, 21:03 • Корупція
06.06.2026, 20:57 • Головне
06.06.2026, 20:51 • Війна
06.06.2026, 20:45 • Війна
06.06.2026, 20:36 • Головне
06.06.2026, 20:21 • Бізнес
06.06.2026, 20:18 • Війна
06.06.2026, 20:12 • Головне
06.06.2026, 20:09 • Головне
06.06.2026, 20:00 • Головне
06.06.2026, 19:51 • Війна
06.06.2026, 19:42 • Головне
06.06.2026, 19:33 • Корупція
06.06.2026, 19:27 • Головне
06.06.2026, 19:18 • Головне
06.06.2026, 19:12 • Головне
06.06.2026, 18:57 • Війна
06.06.2026, 18:51 • Головне