Підрив авто "заступника ДАІ" у Бердянську: окупанти шукають "виконавця"
Після підриву автомобіля та загибелі "заступника начальника ДАІ" Олександра Колесникова у захопленому Бердянську Запорізької області, окупанти перевіряють усіх городян на в’їзді та виїзді з мікрорайону Слобідка.
Про це повідомляє Telegram "Бердянськ Зараз".
"При в’їзді та виїзді з мікрорайону Слобідка "рішителі" перевіряють у всіх документах. Зупиняють навіть пішоходів та велосипедистів, просять пред’явити паспорт, оглядають речі", - йдеться у повідомленні.
Як уточнюють у Telegram-каналі, зараз можуть у традиціях совка просто призначити виконавця вчорашнього вибуху.
Як повідомлялося, в окупованому Бердянську (Запорізька область) стався черговий вибух 26 серпня . Цього разу підірвали автомобіль "заступника ДАІ" Олександра Колесникова. Він помер у лікарні.
Заступник головного редактора
Координує роботу редакції та відповідає за оперативність і точність публікацій. Має багаторічний досвід у провідних українських виданнях.
Коментарі:
comments powered by Disqus