У Бердянську черговий вибух: підірвали заступника начальника "ДАІ"

607     0
У Бердянську черговий вибух: підірвали заступника начальника "ДАІ"
У Бердянську черговий вибух: підірвали заступника начальника "ДАІ"

В окупованому Бердянську (Запорізька область) стався черговий вибух. Цього разу намагалися підірвати заступника начальника так званої "Державної автоінспекції".

Про це повідомляється в Telegram окупаційної "мерії".

Повідомляється, що інцидент стався біля оздоровчого центру "Криворізький гірник". За попередніми даними, постраждав заступник начальника "ДАІ" Олександр Колесніков.

"Він доставлений до міської клінічної лікарні з осколковими пораненнями, лікарі надають йому необхідну медичну допомогу. Деталі події уточнюються", - додали в окупаційній адміністрації.

 qhiukiqrihzzrz

Зазначимо, із відкритих джерел відомо, що Колесников ще рік тому був звичайним патрульним у поліції Бердянська.

Роман Данилів

Роман Данилів

Головний редактор

Очолює редакцію та визначає редакційну політику. Понад 18 років у журналістиці, спеціалізується на темах влади та суспільних трансформацій в Україні.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus