У Бердянську черговий вибух: підірвали заступника начальника "ДАІ"
В окупованому Бердянську (Запорізька область) стався черговий вибух. Цього разу намагалися підірвати заступника начальника так званої "Державної автоінспекції".
Про це повідомляється в Telegram окупаційної "мерії".
Повідомляється, що інцидент стався біля оздоровчого центру "Криворізький гірник". За попередніми даними, постраждав заступник начальника "ДАІ" Олександр Колесніков.
"Він доставлений до міської клінічної лікарні з осколковими пораненнями, лікарі надають йому необхідну медичну допомогу. Деталі події уточнюються", - додали в окупаційній адміністрації.


Зазначимо, із відкритих джерел відомо, що Колесников ще рік тому був звичайним патрульним у поліції Бердянська.
Головний редактор
Очолює редакцію та визначає редакційну політику. Понад 18 років у журналістиці, спеціалізується на темах влади та суспільних трансформацій в Україні.
Коментарі:
comments powered by Disqus