В Італії спалили живцем 4 мігрантів, які збирали фрукти у рабських умовах

221     0
В Італії спалили живцем 4 мігрантів, які збирали фрукти у рабських умовах
В Італії спалили живцем 4 мігрантів, які збирали фрукти у рабських умовах

Чотирьох мігрантів, які працювали збирачами фруктів у рабських умовах на півдні Італії, спалили живцем на заправці в автомобілі.

Про це повідомляє Reuters.

Мігрантів знайшли в понеділок у згорілому фургоні, припаркованому на автозаправній станції в Амендоларі, на півдні області Калабрія. На камерах відеоспостереження видно, як двоє людей підпалили автомобіль, а потім втекли.

Тадж Мохаммад Алам’яр – єдиний, хто вижив – сказав, що мігрантів везли додому двоє їхніх пакистанських наглядачів після дня роботи по збору полуниці.

Вони зупинилися на заправці, але замість того, щоб заправитися, наглядачі облили автомобіль бензином і підпалили його, зачинивши всередині пасажирів. Чоловіку вдалося втекти через багажник.

За його словами, троє загиблих були афганцями, а четвертий – пакистанцем.

Алам’яр сказав, що збирачі фруктів посварилися з наглядачами через гроші. Працівникам обіцяли щоденну оплату в розмірі 45 євро за 8 годин роботи, але вони не отримували грошей з 20 квітня.

Правоохоронці повідомили, що затримали двох іноземців за підозрою у скоєнні численних вбивств з обтяжувальними обставинами.

Трудова експлуатація іммігрантів є постійною проблемою в Італії, іноді зі смертельними наслідками. За даними дослідницького центру Placido Rizzotto Observatory, у ⁠2023 році близько 30% сільськогосподарських працівників працювали не за правилами.

Остап Мазуркевич

Остап Мазуркевич

Кореспондент

Висвітлює резонансні події та готує оперативні матеріали. Стежить за ключовими процесами в суспільному і політичному житті країни.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus