«Зайшли без стуку»: Мадяр потролив росіян написом на дроні під час удару по нафтобазі в Пітері

397     0
«Зайшли без стуку»: Мадяр потролив росіян написом на дроні під час удару по нафтобазі в Пітері
«Зайшли без стуку»: Мадяр потролив росіян написом на дроні під час удару по нафтобазі в Пітері

Командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт “Мадяр” Бровді оприлюднив фото безпілотника з іронічним написом про Санкт-Петербург після чергової атаки на російську паливну інфраструктуру. Ціллю став нафтовий термінал у місті, який став ювілейним.

Наразі це двадцятий об’єкт такого типу, який був ураженим українськими дронами за останні 33 доби. Про це Роберт Бровді повідомив у Telegram.

На опублікованому фото видно ударний безпілотник із написом: "Шо ви тетя мнете тіті беріть відра і тушіть Пітєр". Сам Мадяр прокоментував атаку так: "Зайшли без стуку, під покровом білих ночей. Прикрий вікно, бздюхає у Європу".

Санкт-Петербург це місто, де формувався світогляд російського диктатора Володимира Путіна, Мадяр у свою чергу пов’язав атаку з проведенням Петербурзького міжнародного економічного форуму.

 qhiukiqrihhzrz

Удар по нафтовому терміналу став результатом спільної роботи українських сил глибинного ураження. До операції були залучені Сили безпілотних систем, Сили спеціальних операцій, Служба безпеки України та Головне управління розвідки.

Атакований об’єкт став двадцятою нафтовою ціллю на території Росії, ураженою протягом періоду з 1 травня по 3 червня.

Мадяр також опублікував посилання на онлайн-ресурс СБС, де ведеться підрахунок результатів бойової роботи українських безпілотних підрозділів.

Роман Данилів

Роман Данилів

Головний редактор

Очолює редакцію та визначає редакційну політику. Понад 18 років у журналістиці, спеціалізується на темах влади та суспільних трансформацій в Україні.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus