На Львівщині прикордонницю оштрафували за пропуск сина через кордон

285     0
На Львівщині прикордонницю оштрафували за пропуск сина через кордон
На Львівщині прикордонницю оштрафували за пропуск сина через кордон

Інспекторка прикордонної служби у серпні 2024 року та липні 2025 року здійснила пропуск власного сина через кордон. Суд визнав її винною у конфлікті інтересів та порушенні відповідних норм.

Про це ідеться у постанові, яку оприлюднили у судовому реєстрі наприкінці травня 2026 року.

Яке покарання призначили прикордонниці?

Як зазначено в судових матеріалах, інспекторка прикордонної служби не проінформувала керівника про конфлікт інтересів і у 2024 та 2025 роках самостійно пропускала свого сина через пункт пропуску "Грушів – Будомєж", що на кордоні з Польщею.

Згодом їй інкримінували конфлікт інтересів за частиною 1 та частиною 2 статті 172-7 КУпАП і склали відповідні адмінматеріали. Під час судового засідання прикордонниця визнала вину та заявила, що не знала про заборону пропуску власного сина через кордон.

Відповідну справу розглядала суддя Ірина Карпин, яка досліджувала усі матеріали та аргументи.

У підсумку Яворівський районний суд Львівщини визнав інспекторку винною у вказаних адміністративних правопорушеннях та призначив покарання у вигляді штрафу 3 400 гривень зі сплатою 666 гривень судового збору.

Зазначається, що дану постанову ще можна оскаржити.

Роман Данилів

Роман Данилів

Головний редактор

Очолює редакцію та визначає редакційну політику. Понад 18 років у журналістиці, спеціалізується на темах влади та суспільних трансформацій в Україні.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus