Вночі росіяни атакували Одещину: пошкоджена інфраструктура, є поранені
Вночі 15 травня російська армія завдала по Одеській області комбінованого ракетно-дронового удару. Внаслідок обстрілу є поранені люди та пошкодження у житловому секторі.
За словами Кіпера, ціллю окупантів стали обʼєкти цивільної інфраструктури, зокрема житловий сектор та підприємства. Двоє людей отримали поранення.
Внаслідок атаки пошкоджені приватні житлові будинки, а також технічні споруди, нежитловий будинок, господарча та адміністративна будівлі, легкові автомобілі.
У ДСНС уточнили, що через обстріл виникло декілька осередків займання.
У житловому секторі пошкоджені чотири будинки та нежитлова будівля. Частина осель зруйнована, у будівлях вибиті вікна та понівечені конструкції. Також пошкоджені три легкові автомобілі.
Під ударом також опинилася критична інфраструктура - виникли пожежі, які рятувальники оперативно ліквідували.
Наразі на місцях подій працюють усі відповідні екстрені та комунальні служби.
Рятувальники та в ОВА показали кадри наслідків нічної атаки.
Кореспондент
Висвітлює резонансні події та готує оперативні матеріали. Стежить за ключовими процесами в суспільному і політичному житті країни.
Коментарі:
comments powered by Disqus