Вночі росіяни атакували Одещину: пошкоджена інфраструктура, є поранені

213     0
Вночі росіяни атакували Одещину: пошкоджена інфраструктура, є поранені
Вночі росіяни атакували Одещину: пошкоджена інфраструктура, є поранені

Вночі 15 травня російська армія завдала по Одеській області комбінованого ракетно-дронового удару. Внаслідок обстрілу є поранені люди та пошкодження у житловому секторі.

Про це повідомляє  голова Одеської ОВА Олега Кіпера та пресслужба ДСНС.

За словами Кіпера, ціллю окупантів стали обʼєкти цивільної інфраструктури, зокрема житловий сектор та підприємства. Двоє людей отримали поранення.

Внаслідок атаки пошкоджені приватні житлові будинки, а також технічні споруди, нежитловий будинок, господарча та адміністративна будівлі, легкові автомобілі.

У ДСНС уточнили, що через обстріл виникло декілька осередків займання.

У житловому секторі пошкоджені чотири будинки та нежитлова будівля. Частина осель зруйнована, у будівлях вибиті вікна та понівечені конструкції. Також пошкоджені три легкові автомобілі.

Під ударом також опинилася критична інфраструктура - виникли пожежі, які рятувальники оперативно ліквідували.

Наразі на місцях подій працюють усі відповідні екстрені та комунальні служби.

Рятувальники та в ОВА показали кадри наслідків нічної атаки.

Остап Мазуркевич

Остап Мазуркевич

Кореспондент

Висвітлює резонансні події та готує оперативні матеріали. Стежить за ключовими процесами в суспільному і політичному житті країни.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus