«Сонячна» справа Шурми: Бюро прийшло з обшуками до членів НКРЕКП Костянтина Ущаповського та Олександра Формагея
Бюро провело обшуки у двох членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Обшуки відбулися у Костянтина Ущаповського, який працює в НКРЕКП з грудня 2021 року, а також займав посаду голови відомства у 2022 році. Слідчі дії відбулися у Олександра Формагея, який був членом комісії у 2018–2019 роках та з 2021 року до сьогодні.
Слідство вважає, що вони могли допомагати та консультувати Ростислава Шурму у схемі з легалізації коштів, отриманих від окупованих електростанцій на Запоріжжі. Зокрема, йдеться про консультації щодо того, як і надалі отримувати виплати за «зеленим» тарифом для цих станцій.
Головний редактор
Очолює редакцію та визначає редакційну політику. Понад 18 років у журналістиці, спеціалізується на темах влади та суспільних трансформацій в Україні.
Коментарі:
comments powered by Disqus