Єрмак спростував інформацію про «емоційну розмову» із Зеленським після звільнення
13 травня 2026 р., 22:57
295
0
Колишній керівник Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що інформація про нібито напружену або емоційну розмову з Володимиром Зеленським після відставки не відповідає дійсності.
«Я бачив це у пресі. У нас була абсолютно нормальна розмова, коли я подав заяву», — сказав Єрмак.
Також він прокоментував повідомлення про можливу мобілізацію після звільнення.
За словами ексглави ОП, це не була офіційна заява, а лише його приватне листування з журналісткою New York Post.
«Я ніколи не робив жодних коментарів. Це було моє особисте листування», — заявив Єрмак.
Редактор-аналітик
Спеціалізується на поглибленому аналізі подій та їхніх наслідків. Має досвід співпраці з міжнародними медіапартнерами та експертними організаціями.
Коментарі:
comments powered by Disqus
09.06.2026, 20:33 • Головне
09.06.2026, 20:27 • Головне
09.06.2026, 20:21 • Корупція
09.06.2026, 20:03 • Війна
09.06.2026, 20:00 • Війна
09.06.2026, 20:00 • Війна
09.06.2026, 19:39 • Війна
09.06.2026, 19:30 • Головне
09.06.2026, 19:27 • Головне
09.06.2026, 19:21 • Війна
09.06.2026, 19:09 • Правосуддя
09.06.2026, 19:00 • Корупція
09.06.2026, 18:57 • Правосуддя
09.06.2026, 18:33 • Правосуддя
09.06.2026, 18:30 • Війна
09.06.2026, 18:18 • Війна
09.06.2026, 18:12 • Війна
09.06.2026, 18:12 • Головне
09.06.2026, 17:45 • Правозахист