Самбірський «Монако»: як головна лікарка Легуцька та її оточення зібрали автопарк на 800 тисяч доларів

221     0
Самбірський «Монако»: як головна лікарка Легуцька та її оточення зібрали автопарк на 800 тисяч доларів
Самбірський «Монако»: як головна лікарка Легуцька та її оточення зібрали автопарк на 800 тисяч доларів

У Самборі після масштабних обшуків — серія гучних затримань. І, судячи з автопарку, хлопці та дівчата жили не за бюджетом лікарні чи зарплатою чиновника, а десь між Монако й “Майбах-Центром”.

Про це пише Викривач.

За попередньою інформацією, затримано:
* головну лікарку Олену Легуцьку
* Євгена Кваса
* його брата Мар’яна
* Валерія Мурашова
* водія, який, схоже, вже бачив той Mercedes частіше, ніж власну сім’ю

Кажуть, компанія саме планувала виїхати “на відпочинок” за кордон на новенькому Mercedes S-Class вартістю близько $200 тисяч. Ну а що — нерви після важкої праці треба десь лікувати.

Під час обшуків правоохоронці, за наявною інформацією, вилучили:
* дві Audi Q7
* дві Audi Q8
* Mercedes S-Class
* близько $200 тисяч готівки

Загальна вартість вилученого майна та кешу — орієнтовно до $800 тисяч.

І тут головне питання Самбора: це лікарня, міська рада чи філія Dubai Motors?

Також повідомляють про слідчі дії щодо мера Самбора Юрія Гамара. Офіційних деталей поки мало, але місто вже кипить сильніше, ніж чайник у кабінеті після приходу ДБР.

Схоже, серіал тільки починається. І перший сезон уже з дуже дорогим реквізитом.

Роман Данилів

Роман Данилів

Головний редактор

Очолює редакцію та визначає редакційну політику. Понад 18 років у журналістиці, спеціалізується на темах влади та суспільних трансформацій в Україні.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus