Російські дрони вдарили по залізничній інфраструктурі на Дніпропетровщині: є поранений
Вранці 12 травня Росія атакувала об’єкти залізничної інфраструктури в Дніпропетровській області.
Як написав у телеграмі віце-прем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба, моніторингова команда попередила про небезпеку заздалегідь.
Проте уламки травмували машиніста, коли той прямував до укриття. Йому надають меддопомогу, загрози життю немає. Внаслідок влучань БПЛА пошкоджено локомотиви та рухомий склад.
Рух поїздів у регіоні оперативно відновлюють.
Залізничники продовжують працювати, забезпечуючи сполучення з Дніпром та іншими регіонами країни.
Редактор-аналітик
Спеціалізується на поглибленому аналізі подій та їхніх наслідків. Має досвід співпраці з міжнародними медіапартнерами та експертними організаціями.
Коментарі:
comments powered by Disqus