У Миколаївській області внаслідок атаки РФ є відключення світла
Станом на ранок 12 травня у Миколаївській області є знеструмлення через дронову атаку РФ.
Про це у телеграмі написав начальник ОВА Віталій Кім.
За його словами, вранці ворог атакував «шахедами» енергетичну інфраструктуру області.
Є знеструмлення населених пунктів. Минулося без постраждалих. Вже працюють над відновленням.
Перед цим Кім написав, що вночі та зранку в області велась бойова робота.
Спеціальний кореспондент
Готує аналітичні матеріали та розслідування. Працює з відкритими джерелами, реєстрами та верифікованими джерелами інформації.
Коментарі:
comments powered by Disqus
09.06.2026, 21:09 • Головне
09.06.2026, 21:09 • Війна
09.06.2026, 20:57 • Корупція
09.06.2026, 20:51 • Бізнес
09.06.2026, 20:45 • Бізнес
09.06.2026, 20:33 • Головне
09.06.2026, 20:27 • Головне
09.06.2026, 20:21 • Корупція
09.06.2026, 20:03 • Війна
09.06.2026, 20:00 • Війна
09.06.2026, 20:00 • Війна
09.06.2026, 19:39 • Війна
09.06.2026, 19:30 • Головне
09.06.2026, 19:27 • Головне
09.06.2026, 19:21 • Війна
09.06.2026, 19:09 • Правосуддя
09.06.2026, 19:00 • Корупція
09.06.2026, 18:57 • Правосуддя
09.06.2026, 18:33 • Правосуддя