Справа на пів мільярда: екскерівника ОПУ Єрмака підозрюють у легалізації грошей на елітному будівництві

467     0
Справа на пів мільярда: екскерівника ОПУ Єрмака підозрюють у легалізації грошей на елітному будівництві
Справа на пів мільярда: екскерівника ОПУ Єрмака підозрюють у легалізації грошей на елітному будівництві

Сьогодні, 11 травня, колишньому керівнику Офісу президента України повідомили про підозру у легалізації грошей на елітному будівництві під Києвом.

Про це повідомляє САП та джерело у правоохоронних органах.

Йдеться про екскерівника ОП Андрія Єрмака.

"НАБУ і САП викрили організовану групу, причетну до легалізації 460 млн грн на елітному будівництві під Києвом. Про підозру повідомили одному з її учасників - колишньому керівнику Офісу президента України", - йдеться у заяві.

Підозру оголосили за ч. 3 ст. 209 КК України (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом). Вона передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з конфіскацією майна.

Деталі вчинення злочину - у відео:

Юрій Ковалишин

Юрій Ковалишин

Спеціальний кореспондент

Готує аналітичні матеріали та розслідування. Працює з відкритими джерелами, реєстрами та верифікованими джерелами інформації.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus