Справа на пів мільярда: екскерівника ОПУ Єрмака підозрюють у легалізації грошей на елітному будівництві
Сьогодні, 11 травня, колишньому керівнику Офісу президента України повідомили про підозру у легалізації грошей на елітному будівництві під Києвом.
Про це повідомляє САП та джерело у правоохоронних органах.
Йдеться про екскерівника ОП Андрія Єрмака.
"НАБУ і САП викрили організовану групу, причетну до легалізації 460 млн грн на елітному будівництві під Києвом. Про підозру повідомили одному з її учасників - колишньому керівнику Офісу президента України", - йдеться у заяві.
Підозру оголосили за ч. 3 ст. 209 КК України (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом). Вона передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з конфіскацією майна.
Деталі вчинення злочину - у відео:
Спеціальний кореспондент
Готує аналітичні матеріали та розслідування. Працює з відкритими джерелами, реєстрами та верифікованими джерелами інформації.
Коментарі:
comments powered by Disqus