У столиці на Північному мосту під час руху загорівся легковик
У Києві в п’ятницю, 3 жовтня, на Північному мосту під час руху спалахнув легковий автомобіль. Внаслідок надзвичайної події тимчасово утворився затор, машина згоріла повністю.
Про це повідомили в соціальних мережах. Причину виникнення загоряння встановлять правоохоронці.
"На Північному мосту (у бік лівого берега столиці) зненацька під час руху почала палати Skoda. Небайдужі намагаються загасити вогнегасниками, але без ДСНС тут явно не впоратися", – йдеться в повідомленні.


На опублікованих у соцмережах фото та відео можна побачити наслідки НП – вогонь виник у моторному відсіку авто. На жаль, судячи з усього, попри зусилля небайдужих водіїв, машина згоріла повністю.
Зі свого боку у ДСНС Києва уточнили, що о 8:45 пожежу в авто ліквідували. На щастя, ніхто не постраждав.
Заступник головного редактора
Координує роботу редакції та відповідає за оперативність і точність публікацій. Має багаторічний досвід у провідних українських виданнях.
Коментарі:
comments powered by Disqus