Спалах «хвороби легіонерів» у Польщі йде на спад

289     0
Спалах «хвороби легіонерів» у Польщі йде на спад
Спалах «хвороби легіонерів» у Польщі йде на спад

У польському місті Жешув спалах «хвороби легіонерів», який почався у липні, йде на спад. Сьогодні було зареєстровано лише один новий випадок захворювання.

Про це повідомляє AP.

«Лише один новий випадок «хвороби легіонерів» було зареєстровано у вівторок на південному сході Польщі в районі поблизу кордону з Україною, що вказує на те, що поширення хвороби вдалося зупинити після дезінфекції системи водопостачання хлором», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що останній смертельний випадок унаслідок хвороби був зареєстрований у п’ятницю, що збільшило кількість загиблих з початку спалаху у липні до 19.

Загалом 166 людей були інфіковані цією недугою в районі Жешува.

За словами представників влади, смертельні випадки внаслідок цієї хвороби були зафіксовані серед людей похилого віку, які також мали інші проблеми зі здоров’ям, наприклад рак.

Юлія Журба

Юлія Журба

Редактор-аналітик

Спеціалізується на поглибленому аналізі подій та їхніх наслідків. Має досвід співпраці з міжнародними медіапартнерами та експертними організаціями.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus