Тариф на електроенергію було переглянуто через завдану шкоду масованими обстрілами, - "Оператор ринку"

601     0
Тариф на електроенергію було переглянуто через завдану шкоду масованими обстрілами, - "Оператор ринку"
Тариф на електроенергію було переглянуто через завдану шкоду масованими обстрілами, - "Оператор ринку"

Зміна тарифу на електроенергію для населення була необхідною для залучення коштів, спрямованих на ремонт енергосистеми.

Про це повідомляє генеральний директор "Оператора ринку" Олександр Гавва.

Він зазначив, що за оцінкою Світового банку, внаслідок обстрілів українській енергетичній інфраструктурі було завдано 11 млрд доларів збитків і вони постійно зростають, адже обстріли енергооб’єктів у прифронтових регіонах продовжуються.

"Та шкода, яка була завдана внаслідок ворожих атак, значна і відповідно вимагає компенсації для того, щоб підготуватися до наступного осінньо-зимового періоду. Саме це було причиною для встановлення нових тарифів на електричну енергію", - наголосив Гавва.

Глава "Оператора ринку" також наголосив, що зараз триває наймасштабніша за часів незалежності ремонтна кампанія енергосистеми.

Глава додав, що зараз можна платити менше за тарифом на електричну енергію, спожиту між 23:00 та 07:00. Він удвічі нижчий за стандартний і становить 1,32 грн.

"Тому актуальна зараз пропозиція - це встановлення 2-зонних лічильників, які дозволяють платити вдвічі менше спожитої вночі електроенергії", - підсумував він.

Раніше у Міністерстві енергетики нагадали, що субсидія допоможе вразливим категоріям населення перекривати різницю у тарифах на електроенергію.

Остап Мазуркевич

Остап Мазуркевич

Кореспондент

Висвітлює резонансні події та готує оперативні матеріали. Стежить за ключовими процесами в суспільному і політичному житті країни.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus