В Індонезії сталося два землетруси, є загроза цунамі

552     0
В Індонезії сталося два землетруси, є загроза цунамі
В Індонезії сталося два землетруси, є загроза цунамі

На архіпелазі Бату, що в Інденезії, зафіксовано землетрус магнітудою 6,2 та 5,9, є загроза цунамі.

За даними EMSC, осередок землетрусу залягав на глибині 43 км. Раніше EMSC зафіксував землетрус магнітудою 5,8 на глибині 42 км. В архіпелаг Бату, що знаходиться в Індійському океані, входить 48 островів. Найбільший із них — Танахбала.

Епіцентр землетрусу знаходився за 202 кілометри на захід від Падангу (населення 840 тисяч осіб) та 177 кілометрів на захід від Паріамана (92 тисячі осіб).

Юрій Ковалишин

Юрій Ковалишин

Спеціальний кореспондент

Готує аналітичні матеріали та розслідування. Працює з відкритими джерелами, реєстрами та верифікованими джерелами інформації.

Сторінка для друку

Коментарі:

comments powered by Disqus