В Індонезії сталося два землетруси, є загроза цунамі
На архіпелазі Бату, що в Інденезії, зафіксовано землетрус магнітудою 6,2 та 5,9, є загроза цунамі.
Про це повідомляє Європейський середземноморський сейсмологічний центр (EMSC).
За даними EMSC, осередок землетрусу залягав на глибині 43 км. Раніше EMSC зафіксував землетрус магнітудою 5,8 на глибині 42 км. В архіпелаг Бату, що знаходиться в Індійському океані, входить 48 островів. Найбільший із них — Танахбала.
Епіцентр землетрусу знаходився за 202 кілометри на захід від Падангу (населення 840 тисяч осіб) та 177 кілометрів на захід від Паріамана (92 тисячі осіб).
Спеціальний кореспондент
Готує аналітичні матеріали та розслідування. Працює з відкритими джерелами, реєстрами та верифікованими джерелами інформації.
Коментарі:
comments powered by Disqus
12.06.2026, 14:33 • Корупція
12.06.2026, 14:30 • Корупція
12.06.2026, 14:06 • Війна
12.06.2026, 13:57 • Корупція
12.06.2026, 13:54 • Війна
12.06.2026, 13:48 • Влада
12.06.2026, 13:42 • Головне
12.06.2026, 13:39 • Правосуддя
12.06.2026, 13:30 • Головне
12.06.2026, 13:24 • Війна
12.06.2026, 13:18 • Війна
12.06.2026, 13:15 • Бізнес
12.06.2026, 13:09 • Корупція
12.06.2026, 13:06 • Влада
12.06.2026, 12:57 • Війна
12.06.2026, 12:51 • Головне
12.06.2026, 12:42 • Корупція
12.06.2026, 12:36 • Головне
12.06.2026, 12:33 • Війна
12.06.2026, 12:27 • Війна
12.06.2026, 12:18 • Бізнес
12.06.2026, 12:09 • Головне
12.06.2026, 12:09 • Влада
12.06.2026, 11:51 • Війна